دانلود برنامه و بازی اندروید

گردشگری پناهگاه حیات وحش زریوار ساماندهی می شود

Mr. Riazifarبه منظور بهره برداری پایدار و حفاظت از تالاب زریوار، جلسه ای به منظور ساماندهی بخش گردشگری پناهگاه حیات وحش زریوار برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی محیط زیست کردستان، مدیر کل حفاظت محیط زیست کردستان در این جلسه با اشاره به اینکه پناهگاه حیات وحش زریوار به عنوان یک زیستگاه با ارزش برای گونه های جانوری و یک اکوسیستم آبی ارزشمند ازقطب های گردشگری غرب کشور محسوب می شود گفت : برای ماندگاری وپایداری این زیستگاه ارزشمند باید گردشگری براساس منطق حفاظت پایدار باشد.
عبدالوحید ریاضی فرگفت : هدف سازمان محیط زیست، حفاظت از مناطق چهار گانه در کنار رونق سایرکاربری های سازگار با محیط طبیعی و تامین معیشت افراد بومی و محلی است و جهت نیل به این مهم، تمام توان خود را در حفاظت و پایداری از مناطق تحت مدیریت بکار می گیریم .
این جلسه که باحضور نماینده معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری کردستان، نماینده شهرداری مریوان و یک نفر از اعضاء شورای شهر مریوان برگزار شد؛ مسائل و مشکلات مربوط به گردشگری پناهگاه حیات وحش زریوار مورد بحث و تبادل نظرقرار گرفت. در همین راستا چگونگی رعایت قوانین ومقررات محیط زیستی در مدیریت پارکینگ ، اسکله قایقرانی ، دکه های موجود و نظافت و پاکسازی آن مورد تاکید حاضرین قرار گرفت.
  شایان ذکر است مدیریت امور گردشگری تالاب زریوارطی یک قرارداد به شهرداری مریوان واگذار شده بود و ادامه همکاری با آن منوط به ارائه گزارش و مستندات در خصوص اجرای مطلوب قرارداد و رضایت ازعملکرد آن است. البته چند شرکت از بخش خصوصی نیز برای برعهده گرفتن مدیریت بخش گردشگری زریوارابرازتمایل کرده و طرح های خود را ارائه کرده اند.
دعوت به همکاری

دعوت به همکاری

بسته ابزاری بکارگیری رویکرد زیست بومی در مدیریت جامع تالابها

بسته ابزاری بکارگیری رویکرد زیست بومی در مدیریت جامع تالابها